Projekty

Soutěž

Projekt - Čtení pomáhá

Celé česko čte dětem

Kniha pro prvňáčka

Nabídka knihovnických lekcí a besed

Vážení přátelé,
Nabízíme vám přehled lekcí a besed, které připravujeme pro žáky mateřské a základní školy. Jednotlivé akce si můžete objednat osobně nebo telefonicky v naší knihovně. Těma jednotlivých besed přizpůsobíme Vašim požadavkům a představám.
Cílem našich akcí je podporovat výchovně vzdělávací proces, zajišťovat informace pro učitele a žáky v souladu se vzdělávacím programem školy, vytvářet tvůrčí prostředí k sebevzdělávání učitelů a žáků školy, podporovat individuální růst osobnosti žáka, seznámit žáky s knihovnou, vést žáky k celoživotnímu využívání knihoven, k práci, zábavě a sebevzdělávání.


Knihovnické lekce:


Besedy:


Po vzájemné dohodě pak můžeme nabídnout besedy s různými spisovateli, novináři a dalšími zajímavými lidmi. Nabízíme rovněž 1x měsíčně výtvarné dílny pro děti v odpoledních hodinách. Těchto dílen se mohou účastnit také děti ze školní družiny.
Během celého školního roku budeme nabídku besed vhodně doplňovat.(c) 2010 – 2024 Obecní KNIHOVNA ve Štěpánkovicích       |       partneři:    Obec Štěpánkovice    Demosan     Ganeko s.r.o.    Ritschny - kovošrot       |       design: DanR