Projekt - Čtení pomáhá

Celé česko čte dětem

Kniha pro prvňáčka

Celé Česko čte dětem – Škola naruby

Celé česko čte dětem Projekt Škola naruby vznikl v rámci kampaně Celé Česko čte dětem® na podporu čtení v rodinách a trvá vždy celý školní rok. Do speciálních žákovských knížek děti píší, co který z rodičů jim četl a jak dlouho. Předčítat mohou samozřejmě babičky, dědečkové nebo starší sourozenci. Toto čtení děti známkují, mohou napsat pochvalu a namalovat obrázek k dané knížce.
Naše knihovna v průběhu celého školního roku bude pořádat pro majitele žákovských knížek „Škola naruby“ a jejich rodiče „třídní schůzky“. Na těchto setkáních si děti prohlédnou nové knížky, knihovnice nabídnou tipy, co si přečíst, zasoutěží si a pochlubí se krásnými obrázky inspirovanými přečtenými knihami. Nejlepší žákovské knížky budou na konci roku odměněny.

Vyzýváme rodiče předškoláků a prvňáčků, aby se s chutí do tohoto projektu zapojili. Čtenářské deníčky alias žákovské knížky jsou k dispozici v v Obecní knihovně. Vyzvednout si je můžete do konce října 2013!
Bližší informace podají pracovnice knihovny přímo v knihovně nebo na telefonních číslech 724 099 868 nebo 553 609 965.

(c) 2010 – 2024 Obecní KNIHOVNA ve Štěpánkovicích       |       partneři:    Obec Štěpánkovice    Demosan     Ganeko s.r.o.    Ritschny - kovošrot       |       design: DanR